30 Ocak Haftasının En Çok Seyredilen Filmi Yapışık Kardeşler Oldu

30 Ocak Haftasının En Çok Seyredilen Filmi Yapışık Kardeşler Oldu 11 Şubat 2015

İlk kez yönetmen koltuğuna oturan İlker Ayrık’ın merakla beklenen komedi filmi ‘YAPIŞIK KARDEŞLER’ 30 Ocak’ta vizyona girdi. 2015’in en çok beklenen filmi olarak gösterilen Yapışık Kardeşler beklenilenin de üzerinde bir mizah başarısı gösterdi ve büyük beğeni topladı. Üç günde 205.223 seyirci tarafından izlenen Yapışık Kardeşler, haftanın en çok izlenen filmi oldu.

HALK TAKDİR ETTİ

Haftanın filmleri arasında birinci sıraya oturan Yapışık Kardeşler’in yönetmeni ve başrol oyuncusu İlker Ayrık, “Halkın sözü başımızın tacı olacak demiştim daha önce, halk izledi sevdi, takdir etti ne mutlu bize” şeklinde konuştu. Dev kadrosu, özgün senaryosu, küfürsüz mizah anlayışıyla sektöre yepyeni bir soluk getiren Yapışık Kardeşler’in başarısının önümüzdeki günlerde daha da katlanacağı konuşuluyor. 

SEYRİCİ YAPIŞTI GELDİ 

Son zamanlarda Türk sinema sektörüne gösterilen yoğun ilgi ve sektördeki mutluluk verici yükseliş gözlerden kaçmıyor. Sektördeki bu olumlu yükselişle birlikte her hafta onlarca film vizyona giriyor ve tüm hızıyla bir gişe yarışı başlıyor. İzleyicinin bu seçenekler arasından en fazla tercih ettiği filmin hangisi olduğu da merakla bekleniyor. Haftanın rakamlarını merakla bekleyen sinema severler için bir kez daha tekrarlayalım; yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler birinci sırada gidiyor. 

İKİ KAT KOMEDİ İKİ KAT KAHKAHAYLA ‘YAPIŞIK KARDEŞLER’ VİZYONDA

Ekranların sevilen yüzü ve başarılı oyuncu İlker Ayrık’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu ve 2015’in merakla beklenen komedi filmi ‘Yapışık Kardeşler’de, yaşadıkları köyde mutlu bir hayat süren yapışık kardeşler Halim’le Selim’in komedi ve aksiyon dolu maceraları anlatılıyor. Köyde hayırlı kısmetlerini bulamayan yapışık kardeşlerin hayatları İstanbul’a gelmeleriyle birlikte tamamen değişiyor. Mutlu bir aile kurmak isterken akla gelmedik maceraların içine sürükleniyorlar. Bu eğlenceli ve keyifli filmde İlker Ayrık’ın yapışık kardeşini, başarılı oyuncu Hakan Bulut canlandırıyor.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha