The Underworld: Blood Wars'tan Uluslararası Fragman!

The Underworld: Blood Wars'tan Uluslararası Fragman! 09 Eylül 2016

The Underworld: Blood Wars 9 Aralık'ta vizyona girecek!

Dünya çapında tamı tamına 500 milyon dolar gişe hasılatı elde eden Underworld serisinin 5. devam halkası Underworld: Blood Wars'tan beklenen fragman dün gelmişti. Uluslararası fragman da hemen ardından çıktı.

2003 yılında hayatımıza giren Len Wiseman imzalı Underworld serisi, tüm dünyada oldukça rağbet görmüş ve vampirlerin dünyasına aksiyon bol bir giriş yapmıştı. Epik ve karanlık anlatım tarzıyla çoğu sinemasever ve eleştirmenden olumlu not alan Underworld, sonrasında gelen üç devam filmiyle seriye devam etmişti. Wiseman, üç yıl sonra serinin devam filmi olan Underworld: Evolution’ın da yönetmenlik koltuğunda oturmuş, 2009 yılında ise serinin üçüncü filmi için koltuğu Patrick Tatopoulos’a bırakmıştı.

Serinin 5. devam halkasında ise yönetmen koltuğuna Anna Foerster oturuyor. Filmin senaryosunda ise The Last Witch Hunter'ın senaryosuna imza atan Cory Goodman imzası var. Kate Beckinsale bir kez daha ikonik vampir Selene olarak karşımıza çıkarken, Uyumsuz serisi ile büyük çıkışını yapan Theo James ise serinin 4. filminde karşımıza çıkan, Selene’nin müttefiki David olarak geri dönüyor. İngiliz oyuncular Tobias Menzies ve Lara Pulver da seride canlandırdıkları yeni Lycan lideri ve hırslı vampir rolleri ile tekrar karşımıza çıkacaklar. Charles Dance de yaşlı vampir Thomas olarak bir kez daha seyircilerin karşısına çıkacak. Filmin kadrosunda aynı zamanda James Faulkner, Peter Andersson, Clementine Nicholson, Bradley James ve Daisy Head de yer alıyor.

Film ülkemizde 9 Aralık'ta vizyona girecek.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha